*** Penzion Obora ubytovanie Celadna

Penzion Celadna Obora

Ubytovanie v Beskydách : Penzion Obora je novo zrekonštruovaný objekt nachádzajúci sa v obci Čeladná lokalita Moravsko-Slezské Beskydy. Majitelia tohto rodinného penziónu sú v okolí známi svojou pohostinnosťou a láskou k tunajšiemu kraju. Nielen preto vznikla na ich pozemku obora v ktorej môžete pozorovať veľké stádo daňkov v prirodzenom prostredí horskej pasienky.

Čeladná Penzion Obora :
Mimo ubytovanie v malebnom prostredí Beskýd penzión ponúka tiež štýlovú reštauráciu, či ihrisko pre loptové športy. V neďalekej obci Čeladná je možné využiť polárium (antisaunu), relaxačné centrum, miestnu jazdiareň plnú krásnych koní, tenisový kurt alebo golfové ihrisko.

Ubytovanie :
Penzion Obora Vám ponúka ubytovanie v novo zrekonštruovanom apartmánu za priaznivé ceny. Apartmán je štandardne vybavený a zariadený pre potreby šiesti člennej rodiny. K ubytovaniu je možné si objednať aj raňajky, pobyt v relaxačnom zariadení Čeladná, či jazdu na koňoch z miestnej jazdiarne. Raňajky 100 Kč / osoba. K dispozícii je aj bezdrôtové WiFi pripojenie k internetu.

Apartmán Čeladná popis :
Tento apartmán s okúzlujúcim výhľadom na dančú oboru sa skladá zo spálne, obývacej izby, kuchynského kúta, jedálne a príslušenstva. Súčasťou penziónu je aj reštaurácia, ktorá je otvorená podľa želania hostí penzióna.

Penzion Obora je unikátny a ojedinelý projekt. Kde inde sa pri raňajkách alebo posedení s priateľmi u ohňa môžete kochať romantickým pohľadom na dančú oboru plnú ušľachtilých a krásnych daňkov v prirodzenom prostredí hôr. V súčasnej dobe čítá stádo daňkov cez 20 kusov. Darí sa odchovávať stále nové mláďatá, ktoré stádo rozširujú. Príďte sa pozrieť aj Vy do zoo parku na Čeladnej.
Penzion Celadna Obora - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Celadna Obora - hotel má reštauráciuPenzion Celadna Obora - možnosť pripojenia na internetPenzion Celadna Obora - k dispozícii letná terasaPenzion Celadna Obora - golfPenzion Celadna Obora - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Celadna Obora - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Celadna Obora - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
 
Penzion Obora ubytovanie Celadna Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C Nočná tepl.: 0 °C Vietor: 16 m/s